ديگه اينجورياس ديگه!!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 آقا من برگشتم کرمان!! اواخر بهمن احتمالا بازگشت خواهم کرد البته شايد از اونجا هم بيام

 

1-این امتحانا هم بد دردی شده بدبختی عقب هم افتاد و فکر کنم به همین دلیل قوی و محکم تعطیلات میان ترم نداریم!!!من موندم و یه عالمه درس عجب بدبختیه ها کلا به نظر من دانشگاه همه چیزش خوبه جز همین درسش!!!!!!!!!

2-این چند وقته خیلی ها منو سرزنش کردن که تو با این روحیت اصلا به درد این رشته نمیخوری و باید کلی پشتکار داشته باشی و از این صحبتها اما از اونجایی که من قبلا تحقیقاتم رو در مورد رشتم تکمیل کردم و میدونم که زیاد احتیاج به خوندن نداره اما باید تمرین کنم!!! و یه کمی هم علاقه! خیالم راحت شد (اینو یکی از ارشدامون بهم گفته)

3- شده تا حالا در مورد یه نفر یه ذهنیتی داشته باشین و برحسب یه اتفاق ساده بفهمین که همه ی تصوراتتون برعکسه و دقیقا طرف نقطه ی مقابل تصوراتتون باشه؟ مطمئنم شده ! مثلا خود من در مورد یه بنده خدایی یه تصوری داشتم که حالا چیزایی دیدم که با فکرم کاملا منافات داره

4- کسی میدونه چرا انقدر میل به وراجی تو من تقویت شده؟

5- رفتم تمام وبلاگهایی که آبکش مسخره کرده بود رو خوندم همشون خیلی خوب  بودن یعنی بلاخره هرکدومشون یه حرفی واسه زدن داشتن ! حالا چرا بهشون کلید شده نمیدونم؟ چقدر این وبلاگایی که امروز خوندم رو دوست دارم.

 

6- میخوام یه کاری کنم که وبلاگم تغییر کنه دیگه هر چی در مورد خودم نوشتم بسه تصمیم دارم عنوانش رو عوض کنم حالا نمیدونم چی بزارم کسی پیشنهادی نداره؟

7- این بازدید پس دادن هم خیلی کار سختی شده .

8-همه میان خونمون مرتب و پشت سر هم دسته دسته تسلیت میگن ایشالله غم آخرتون باشه میگن و مثل بچه های خوب میرن!

9-چقدر خوبه که آدم شکلک نزاره یا ازش کم استفاده کنه!!!!!!! دیگه موقع نوشتن غصه ی شکلک گذاریه بعدش رو نداری 10-من اون موقعها که میخواستم به هر بهانه ای که شده درس نخونم نشستم و این قالب رو درست کردم و یه چند تا دیگه برای دوستام اما الان دیگه نه حسش هست و نه وقتش واسه ی همین میخواستم بدونم که کسی هست که بتونه یه قالب ساده ی بدون زلم زیمبول درست کنه برام؟ دلم رو زده این ! (البته اون بلاگ اسکاییه!! نه این بی ریخت اون حداقل خوشگله!!!)

 

 بابا اين ايران تمپ که قالباش قشنگ نيست يه عالمه خط دارن!!!

/ 0 نظر / 9 بازدید